Ubuntu:Feisty lt/Intro

From

< Ubuntu:Feisty lt
Revision as of 20:43, 8 July 2007 by Richux (Talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Current revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to: navigation, search

Neoficialus Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) naujoko gidas

Ubuntu 7.04 (Feisty Fawn) versija buvo išleista 2007 balandžio 19 dieną. Šis gidas dar tik vystosi ir yra nuolat tobulinamas, todėl mums reikalinga Jūsų pagalba testuojant ir tobulinant šį gidą.

Šį gidą sumanė ir sukūrė Chua Wen Kiat (Kuala Lumpur, Malaizija). Dabar gidą prižiūri ir išlaiko Latvijos Universiteto Linux centras ir kiekvienas norintis prisidėti.

Šį gidą galite aptarti oficialiame UbuntuGuide.org forume patalpintame ubuntuforums.org. Prisijunkite prie mūsų diskusijų.


Kad galėtumėte redaguoti ir versti šį gidą į kitas kalbas, Jums reikia prisiregistruoti

Jei turite kokių nors minčių dėl naujų pamokėlių, pasiūlykite jas Talk puslapyje

Jei turite kokių nors klausimų apie wiki, parašykite mums el.laišką adresu ubuntuguide -at- ubuntuguide.org

MikrobartOrvilsQuashJiyuu0CargoGabemorrBytecopekrampoSimosStubbyeljacoshaiThunderMHasileadammichaelroachBelisarivsCheatorHankTamalKaotikssoniahKutanMehdirichuxShadymanHavarillfr0zen_penguinLouisShadymanshanlot751EtienneRabid9797Mantas Smelevičiusperspectoffphloseadogsmalugo2debugPakosRedBassCyberAngelCogeeldineroycorreAlgimantasBucinskasUficAntidrugueVahidLouis KingRsinghBorut-TCinglallsTownrayANtuMaLaMpete alleboneGreenstarThe TurkRonBCompotatojoMbrasigma80EnlightenedswineKarthikeyanemorrp1Th0rv4ldjspanglerSevoirForainand other friends of our community edit


Senesnių Ubuntu versijų gidai

Jei naudojate seną Ubuntu versiją (Edgy ar Breezy), turėtumėte ją atnaujinti iki Feisty. (In a production environment, you might want to consider the risks) Žiūrėkite čia: [Kaip atnaujinti Ubuntu iš Hoary Hedgehog į Breezy Badger, o iš jos į Dapper Drake]

Personal tools
Sponsor